Tagged: West highland white terrier

Czasy, gdy prasa była dla każdego

Ciężki jest żywot współczesnej prasy. Wydawać by się mogło, że jest to rozrywka jedynie dla osób starszych, które poniekąd już tylko z przyzwyczajenia dokonują zakupu gazet lub po prostu z tego prostego faktu, że nie potrafią obsługiwać współczesnego wynalazku, jakim jest Internet. Jeszcze dziesięć – piętnaście lat temu gazety lubił każdy. Dorośli kupowali codziennie najświeższe wydanie dzienników, aby dowiadywać się o aktualnych wydarzeniach z kraju i ze świata w temacie polityki, gospodarki i ekonomii. Młodzież nierzadko prenumerowała czasopisma o muzyce, gdzie pojawiały się informacje na temat idoli, ich koncertów, a przy okazji poruszały również tematykę problemów młodych ludzi powodowanych szkołą, kontaktem z rówieśnikami czy rodzicami oraz oczywiście zawodami sercowymi. Nawet dla najmłodszych znaleźć można było magazyny pełne opowiadań, komiksów i zabaw. Do nich nierzadko dołączane były gratisowe gadżety. Dziś niestety rezygnujemy z tego wszystkiego, gdyż pojawił się dostępny dla wszystkich Internet.

Witaj na moim blogu! Nazywam się Aldona Kownacka, na co dzień prowadzę agencję reklamową bloga prowadzę w formie mojej pasji. Zamieszczam tutaj artykuły dotyczące mediów i reklamy. Jeśli podoba Ci się mój blog to zapraszam do zostawienia komentarza.

Poczta pantoflowa czy reklama szeptana

Zawsze najlepszą forma reklamy była tak zwana poczta pantoflowa, czyli wiadomości przekazywane od jednego do drugiego. Bo nic tak nie świadczy dobrze o produkcie jak doświadczenia osób, które już wcześniej taki produkt zakupiły i mają swoje zdanie na ten temat. Nadal poczta pantoflowa funkcjonuje, ale się rozwija i oprócz tradycyjnej jest jeszcze poczta pantoflowa, która rozwija się na forach internetowych lub blogach. Albowiem tam omawia się różne produkty i usługi. Dobrze mieć stronę internetowa firmy, jednak sama strona nie wystarczy, aby spełniała swoje zadanie musi być wysoko w wyszukiwarce, aby potencjalni klienci mogli ją łatwo znaleźć. Są firmy, które zajmują się pozycjonowaniem, które to właśnie jest niezbędne, aby umieścić stronę na wysokiej pozycji podczas wyszukiwania. Również inne firmy specjalizują się tak zwaną reklamą szeptaną i właśnie ją można przyrównać do poczty pantoflowej. Trzeba próbować różnych rodzajów reklamy, aby całość dała oczekiwany efekt, czyli była skuteczna.